Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz krémového zdobení Olomouc-Holice, 24.3.2012

Máte rádi dorty zdobené krémem?
Chcete, aby Vaše dorty byly krásné a zdařilé?
 
Proto je zde pro Vás
KURZ ZDOBENÍ DORTŮ
v sobotu 24.3.2011 od 10:00 do 16:00 h
v Mateřském centru Heřmánek v Olomouci,
kde se naučíte základním i pokročilým krémovým technikám!
 
 
Dozvíte se ucelené informace o vlastnostech, použití, výhodách a nevýhodách dekoračních materiálů, o sortimentu pomůcek a barev a jejich využitelnosti. Budou vám názorně vysvětleny a předvedeny osvědčené a praxí prověřené dekorační postupy, jako je potažení korpusu krémem, bordury, okraje a lemy, tečky, korálky, mušlový vzor, košíkový výplet, krémová mašle, plošné vzory a ornamenty, ploché a prostorové květiny. Získáte osvědčené recepty na těsta, náplně a krémy.
 
Kurz je postaven na činnostním učení – budete mít možnost si všechny předváděné techniky bezprostředně vyzkoušet a naučit se jim.
 
V CENĚ KURZU: Speciální zdobicí špičky a sáčky, plochá jehla na květiny, krém v tubě, hotový máslový krém a královská glazura, občerstvení. Vybavení účastníkům zůstane.
 
Přineste si kulatý promazaný korpus o průměru 15 – 18 cm a výšce cca 8 cm slabě potřený máslovým krémem – dort si odnesete ozdobený. Současně si ještě odnesete další dekorace, které lze dodatečně použít k ozdobení dortů. Nezapomeňte si přinést krabičky na hotové výrobky!
 
Kurzovné je 1200 Kč, chcete-li však provést úhradu kurzovného předem na účet, platí sleva 50 Kč, tedy 1150 Kč.